Petr Pučelík

Petr Pučelík - známý plzeňský terapeut, kineziolog, fyzioterapeut, masér.

Dříve se zabýval profesionálním sportem a právě při vrcholovém sportu se Petr seznámil s metodou Tělové kineziologie, kterou začal výborně využívat jako kapitán cyklistického oddílu AC Sparta Praha. V průběhu sportovní kariéry se setkával s takovými osobnostmi, jakými bezesporu jsou: Ján Svorada, Pavel Padrnos, Jiří Škoda, Radomír Šimůnek, Roman Kreuziger starší i mladší, Marco Pantani, Marco Cipollini, Lance Armstrong a další.

Petr je díky metodě Tělové kineziologie schopen prostřednictvím fyziologických a psychologických mechanismů načíst nevědomou řeč těla. Tělu, které je dokonalejší než mozek, tak umožní odstranit zátěžové bloky. Člověk pak prožívá svůj život bez přílišného napětí, strachu a disbalancí. A to Petr opravdu umí!

Ke kineziologii přidal během své 20ti leté terapeutické praxe další poznatky o propojení těla a “duše”, které nazval Tělesně svalová informace - TSI. Tato metoda má svou ochrannou známku a jako takovou ji dál, se svou kolegyní z praxe, Dagmar Chmelířovou, také vyučuje. 

A tak Petrovýma rukama prošli a za mnohé mu vděčí Roman Kreuziger, Zdeněk Štybar, Martina Sáblíková, hokejisté Petr Sýkora a Martin Spaněl, řada lékařů různých zaměřeních, managerů i ředitelů firem, maminek, dětí, lidí řešících jak fyzické tak psychické zdraví nebo jen "stojících" na křižovatce svého dosavadního života a hledajících jiný náhled na situace, ve kterých se nacházejí.

 

Spojte se s Petrem Pučelíkem:

E: petr@institutfina.cz

M: + 420 608 263 254 

W: www.institutfina.cz/tym/petr