Pro koho je TSI určeno?

Velký potenciál má tato metoda v působení na malé děti, které vnímají energie mnohem citlivěji a díky správnému působení nechávají věci plynout a nezasahují do nich rozumově - tak jak to bohužel, činí dospělí.

Již děti předškolního věku mají nedostatek pohybu a ruku v ruce s přemírou sladkostí a mléčných výrobků se vkrádá základ pro obezitu, alergie, hyperaktivitu a jiná různá civilizační onemocnění.

Díky správnému vedení, můžeme říci i “správnému” seřízení metodou TSI si děti samy najdou směr a chuť se projevovat v tom, co je pro ně nejpřirozenější, a to je pohyb. Někteří dospělí na to, bohužel, vlivem vnějších okolností zapomněli. Ale to neznamená, že na to “zapomenou” i děti.

Takže, pokud jste učitelé, trenéři, maséři, terapeuti, rodiče, lékaři, psychologové - můžete tímto ohromným potenciálem, který TSI skýtá působit na své okolí. Očekávejte překvapivé zpětné vazby.

Metodou se nedá ublížit, jen vše vylepšit…

 

Proč se přihlásit na kurz TSI?

Úžasnou pomoc přináší seminář Tělově svalové informace pro děti, které svou nezkrotnou energií lezou rodičům po hlavě, neklidné děti, co nemohou spát, pro rodiče, co jsou pak ospalí, pro zlepšení všech stavů “DIS”, ADHD, při únavě, při nemoci, při prevenci, při sportu, po nehodě, při úrazu, při pocitu, že se něco děje, ale nevíme co, jen se cítíme nespokojeni, pro zvětšení výkonu, pro pochopení sebe sama… Práce s energií, která je tak silná (jak jsme na posledním semináři všichni viděli), že si z ní doslova sednete na zadek anebo vás to položí.

Myslím, že všichni “povinně” by měli mít chuť semináře absolvovat, aby porozuměli a předcházeli tak konfliktům a nedorozuměním, které nám do života vstupují v rozmanitých podobách. Aby upevnili svoje zdraví, vztahy v rodinách, s přáteli, v práci… aby milovali tak, že se hravě dotknou hvězd…