Komu TSI pomohlo?

Příběh paní Zlaty

Do praxe přišla paní, která se věnovala na vrcholové úrovni sportovní kulturistice. Paní trpěla velkým bolesti zad v oblasti beder. Metodou TSI jsme u paní zjistili, že bolest beder je způsobena vypnutím meridiánového okruhu jater (hodně” energie na dráze jater, energetický okruh je přetížen, a proto tzv. vypne pojistky), nedostatečností funkce ledvin (málo energie na dráze ledvin.)

Disbalance orgánů se projeví na dráze, která vede přes svaly - a ty testujeme. Svaly měla velmi dobře trénované, při jednotlivém testování nebyla však schopna udržet svalovou pozici.

Při zapojení okruhu - v tomto případě jater a ledvin - svalová pozice držela. Po skončení terapie bolest beder byla znatelně menší. Po 4 dnech volala s tím, že při cvičení vnímala, že v pozicích, které zatěžovala, bolest necítí a má pocit, že regenerace po trénincích je mnohem rychlejší.

Příběh paní Elišky

Pro pomoc si přišla 67 letá paní o berlích s velkou bolestí kolen, s tím, že každý krok je bolestivý a že ji svaly na nohou neudrží. Paní měla problém lehnout si na lůžko a při každém pohybu nohou křivila obličej bolestí. Při testování se zjistila celková, půl roku trvající blokáda orgánových funkcí, kterou způsoboval okruh žlučníku. (hodně” energie na dráze žlučníku, energetický okruh je přetížen a proto tzv. vypne pojistky) a srdce (opět hodně” energie na dráze).

Korekcí metodou TSI na dráze žlučníku a srdce, došlo k uvolnění blokády. Jak to vnímala paní? Jednoduše…Asi půl hodiny po terapii volala, že si u nás zapomněla berle…:-)

Příběh malého Tondy

Po pádu na schodech k nám po rentgenovém vyšetření v nemocnici přivezli rodiče 12ti letého chlapce. S ortézou a berlemi. Silně zhmožděné svaly kolene působily velkou bolestivost. Metodou TSI byl zjištěn nedostatek na dráze ledvin - způsobený šokem při pádu. (málo energie na dráze ledvin.) Okamžitou korekcí na příslušné dráze se dostavila okamžitá úleva, výrazně nižší bolestivost a uklidnění.

Chlapec byl na hokejovém soustředění, druhý den chtěl už na led, rozumní rodiče ho však pustili až třetí den 🙂

Příběhy sportovců

Při různých mezinárodních závodech často seřizujeme závodníky před startem metodou TSI a po závodě jim metodou TSI startujeme zrychlenou regeneraci metabolismu. Díky této péči nedochází k úrazům a výkonnost je podstatně vyšší. Sportovec se nepřetěžuje a i při velkém zatížení je schopen podávat vysoké výkony bez vedlejších energetických ztrát…” mohl bych se pod to podepsat” říká Roman Kreuziger (mistr světa v cyklokrosu), František Raboň (mistr Evropy v silniční cyklistice), Martina Sáblíková (olympijská vítězka v rychlobruslení), Petr Sýkora (hokejista), Ondra Sýkora (gymnasta) (sám kurz absolvoval a účinně praktikuje), Adéla Sýkorová (lukostřelba), Zdeněk Štybar (mistr světa v cyklokrosu), Jarda Snášel (vicemistr světa v dráhové cyklistice).